(تصاویر) بازیگران «تایتانیک» ۲۵ سال پس از اکران آن!

  • فریبا شاه نوری فریبا شاه نوری
  • ۳ بهمن ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 2.7 دقیقه

روزیاتو نوشت؛ فیلم «تایتانیک»، پس از انتشار آن در سال۱۹۹۷ چندین رکورد را شکست. «تایتانیک»، اولین فیلمی بود که فروش آن به مرز میلیارد دلار رسیده است و تا به امروز، رکورددار کسب اکثر جوایز اسکار، توسط یک فیلم است. اما به غیر از آن، بازیگران این اثر فراموش نشدنی، به لطف بازی‌های تاثیرگذارشان در ذهن همه کسانی که تا به حال این فیلم را تماشا کرده‌اند مانده اند. تقریباً ۲۶ سال از اولین نمایش «تایتانیک» می گذرد، جالب است ببینیم گذر زمان چه تاثیری بر چهره این بازیگران گذاشته است.

رز دیویت بوکاتر – کیت وینسلت

تیتانیک

کیت وینسلت معتقد است، انجام عمل زیبایی خلاف اصول اخلاقی ای است که پدر و مادرش او را با آن ها بزرگ کرده اند و زیبایی طبیعی است. وینسلت تاکید دارد که یک بازیگر است و دلش نمی خواهد حالت چهره اش را فریز کند.

جک داوسون – لئوناردو دی کاپریو

تیتانیک

کالدون هاکلی – بیلی زین

تیتانیک

روث دیویت بوکاتر – فرانسیس فیشر

تیتانیک

فابریزیو – دنی نوچی

تیتانیک

مارگارت براون – کتی بیتس

تیتانیک

جوزف بروس ایسمای – جاناتان هاید

تیتانیک

توماس اندروز – ویکتور گاربر

تیتانیک

کورا کارتمل – الکساندریا اونز-سارنو

تیتانیک

«تایتانیک» برندهٔ ۱۱ جایزهٔ اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شد که با «بن هور» (۱۹۵۹) از لحاظ تعداد برد اسکار برای یک فیلم تک قسمتی برابری می کند. «تایتانیک»، با ۱٫۸۴ میلیارد دلار فروش آغازین در جهان، نخستین فیلمی بود که به مرز فروش یک میلیارد دلاری رسید. این فیلم در رتبهٔ نخست پرفروش‌ترین فیلم تمام دوران باقی ماند تا اینکه «آواتار» کامرون در سال ۲۰۱۰ از آن پیشی گرفت. نسخهٔ سه‌بعدی «تایتانیک» برای بزرگداشت صدمین سالگرد غرق شدن که در ۴ آوریل ۲۰۱۲ منتشر شد و ۳۴۳٫۶ میلیون دلار دیگر در سراسر جهان فروخت و مجموع فروش جهانی فیلم را به ۲٫۱۹۵ میلیارد دلار رساند. این فیلم پس از «آواتار» دومین فیلمی بود که بیش از ۲ میلیارد دلار در جهان فروش داشت.

فریبا شاه نوری
فریبا شاه نوری

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها