(تصویر) جنجال کشف یک موجود مار مانند در سواحل مصر

  • فریبا شاه نوری فریبا شاه نوری
  • ۱۱ اسفند ۱۴۰۱
  • زمان مطالعه : 1.2 دقیقه

خبرآنلاین نوشت؛ یک گردشگر بریتانیایی که در مصر تعطیلات خود را سپری می‌کرد، پس از یافتن بقایای مرموز مار مانندی در یک ساحل زیبا، گیج شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کارول آن، 56 ساله، از هرتفوردشر، این نمونه عجیب و غریب را در نزدیکی شهر تفریحی ال گونا در حالی که در ساحل دریای سرخ تعطیلات می‌گذراند، پیدا کرد. پژوهشگران گمان می‌کنند که این کشف منزجرکننده ممکن است روده‌های یک دوگونگ باشد، یک نوع پستاندار دریایی بزرگ که در آب‌های محلی زندگی می‌کند.

 

این شی در برابر شن‌های بیابانی کاملا نمایان بود و به نظر می رسید که از دریا آمده است؛ این گردشگر بریتانیایی در خصوص این شی عجیب می‌گوید:«من هرگز چنین چیزی را ندیده بودم، تمایلی به لمس آن نداشتم، زیرا در عین جذابیت، نفرت انگیز به نظر می رسید.»

کارول آن در خصوص ظاهر این شی عجیب می‌گوید:«این شی عجیب به رنگ خاکستری بسیار کمرنگ بود و در برخی از نقاط آن لکه‌های سفید وجود داشت. همچنین قسمت های غشایی یا رگه ای قرمز و زرد رنگ در آن وجود داشت.»

همانطور که در عکس های خانم آن دیده می شود، بقایای عجیب و غریب به جا مانده هیچ ویژگی آشکاری مانند چشم یا باله ندارند که به راحتی برای شناسایی آنها استفاده شود.

فریبا شاه نوری
فریبا شاه نوری

دیدگاه شما چیست؟

دیدگاه ها